Mit vigyek magammal?
Mindent biztosítok számodra, amit érdemes magaddal hozni az egy kis víz(óra utáni fogyasztásra) és esetleg egy törölköző.
Milyen ruhában érkezzek?
A jógára és a hangfürdőre is kényelmes ruhában érkezz, ami nem akadályoz majd a mozgásban , illetve a pihenésben. Hangtál masszázsnál érdemes a cipzár és gombok nélküli pamut viselete. A zokni levétele nem kötelező, de hamar rá fogsz jönni, hogy nélküle sokkal jobb jógázni.
Mikor ehetek utoljára?
2-3 órával a gyakorlás előtt már nem javaslom, hogy egyél. Ha nagyon éhes vagy a gyakorlás előtt, akkor fogyassz el egy banánt vagy egy puffasztott rizsszeletet.
Mit tegyek, ha nem bírom végrehajtani a feladatokat?
Minden testhelyzetnek van módosított változata, biztos, hogy meg fogjuk találni a számodra jólesőt. Ha elfáradtál állj meg. A gyermekpóz vagy a leborulás minden gyakorlat közben vagy helyett szabadon választható. Úgy és csakis annyit jógázz amennyi jól esik. Légy türelmes önmagaddal és másokkal is.
Nem vagyok elég hajlékony. Ettől még jógázhatok?
A jóga mindenkié, nem a teljesítés világa. Nem érdekes, hogy éppen hol tartasz, vagy mások mit csinálnak. Ez a 90 perc lehetőséget ad arra, hogy csak magadra figyelj, ne értékel magad, csak figyeld magad, a testedet, az elmét, az érzéseidet. Minden esetben bánj szeretettel magaddal, tartsd tiszteletben a határaidat, ne erőltess semmit. Mindenki csak onnan képes fejlődni, ahol éppen tart.
Mikor érkezzem?
Az óra előtt legkésőbb 5 perccel foglald el a helyedet a matracodon.
Mi legyen a mobilommal?
Kérlek ne hozz magaddal telefont, ha mindenképpen szükséges, hogy a teremben legyen, akkor teljesen némítsd le, hogy ne is rezegjen. Ez vonatkozik az okos órákra is.
Ihatok-e óra közben?
Nem tanácsos jóga közben a víz fogyasztás, de az óra előtt és után fontos a folyadék pótlása.
Gyakorolhatok-e ha beteg vagyok?
Ha beteg vagy adj időt magadnak a gyógyulásra és csak utána térj vissza a gyakorlásra. Vigyázzunk magunkra és másokra is.